פרסום תיירות

פרסום תיירות

פרסום תיירות באינטרנט

פרסום תיירות באינטרנט הוא פתרון יעיל לבעלי תקציב בכל סדר גודל, השליטה בעלויות הפרסום באינטרנט נמצאת אך ורק בידיים שלכם.
לעולם לא תשלמו יותר ממכסת התקציב שלכם וכמובן שניתן לעצור בכל שלב בפרסום.

פרסום בגוגל

מגדירים תקציב פרסום, אפשר לבצע התאמות בתקציב הפרסום לפי פניות או חשיפות ומשלמים רק שאנשים לוחצים על המודעה לעבור לאתר/לדף הנחיתה או להתקשר לעסק. אתם בוחרים את התקציב. אנחנו נספק את התוצאות.

פרסום ברשתות חברתיות

רשתות חברתיות מאפשרות לנו לפלח את הקהל ולהציג מסרים בהתאמה לקהל היעד. הלקוחות שלכם נמצאים שם ואתם חייבים להיות שם. איזו רשת חברתית מתאימה ונכונה לעסק שלכם? פנו אלינו ונשמח לסייע.

פרסום באתרים

בעזרת פרסום כתבות ותכנים שיווקים באתרי חדשות ותוכן מובילים, ניתן לקבל חשיפה גבוהה בזמן קצר. בכתבה תוכלו לעלות את המוניטין של העסק ושלכם כמומחים ולספר על השירות שאותו אתם נותנים. ניתן להזמין דרכנו כתבה איכותית ולפרסם באתרים המובילים.

I-Tours
פרסום תיירות באינטרנט

שיווק, קידום ופרסום תיירות באינטרנט.
להגיע ללקוחות חדשים בקלות - לקבל פרסום ממוקד. איכותי. ומדוד.

ערוצי פרסום באינטרנט

"שיווק באינטרנט הוא מיתוג, פרסום וקידום מכירות של מוצרים, שירותים ורעיונות, הוא גם כל כלי, אסטרטגיה או אמצעי לחשוף את העסק שלנו לקהל הרחב."

אתר אינטרנט

השיווק בדרך כלל מתחיל בבניית אתר תדמיתי, תוכן או חנות. אנחנו ממליצים ועובדים עם Wordpress - המערכת הפופולארית ביותר כיום. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המאפשרת לבנות אתרים ברמה גבוה ולקדם אותם ביעילות מירבית.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות הוא חובה לכל בעל עסק אשר רוצה לקדם את העסק שלו באינטרנט. פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, פרסום בטיקטוק, פרסום בלינדקאין, פרסום בטאבולה ואאוטבריין. ליווי עסקים ברשתות חברתיות.

מועדון לקוחות

בניה נכונה של מועדון לקוחות יכולה להפחית מהוצאות השיווק וכתוצאה מכך להגדיל את הרווחיות של העסק כולו. נצטרך להציב מטרות ויעדים למועדון הלקוחות, לייצר אסטרטגיה ולמדוד את ההצלחה שלנו.

תוכן שיווקי

תוכן שיווקי ויצירת תכנים שיניעו את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו להכנס לאתר, לקרוא את הדפים באתר והמאמרים שאנחנו מפרסמים. תוכן דינאמי מותאם לקהל היעד ומטרתו להביא להנעה לפעולה.

צרו קשר

יש לכם שאלה? צרו קשר ונשמח לענות

Call Now Button