קידום תיירות

קידום תיירות באינטרנט

יש מגוון אפשרויות לקידום תיירות באינטרנט ואנחנו נעזור לכם לבחור את השיטה הנכונה עבורכם.
כחלק הגדרת קהל היעד, מחקר מילות מפתח, תכנים אינפורמטיביים חדשים והקניית תוכן עם ערך לגולשים.
תנו לניסיון ולידע המקצועי שלנו לעשות עבורכם את העבודה ולקדם את העסק שלכם.

בחירת הקהל הנכון

לכל קמפיין אנחנו מגדירים מספר קהלי יעד, בהתאם למוצר או לשירות שמוצעים בפרסום. הגדרה מדויקת יותר של קהל היעד אליו הפרסום שלכם פונה, תשפר את האפקטיביות של הקידום שלכם ותהפוך את העסק ליעיל יותר.

בחירת הפלטפורמה הנכונה

אתר אינטרנט הוא חובה והוא כרטיס הביקור הטוב ביותר שלכם, הרשתות החברתיות מגיעות כערך מוסף חשוב מאוד לחשיפה ופרסום, המיקום שלכם בתוצאות החיפוש בגוגל יקבע את כמות הגולשים באתר, קידום ממומן יסייע בהגדלת הזמנויות המכירה של העסק שלכם.

תוכן מותאם עם ערך

פרסום באינטרנט באמצעות מיילים ורשימת תפוצה היא הוותיקה ביותר והיא יכולה לפנות למגוון קהלים. הדיוור הישיר הוא אולי אחד האמצעים החזקים להניע את השיווק בעסק, אמנם לוקח זמן לבנות, לתחזק, לקבל אמון ואחרי כל זה שעושים את זה נכון מקבלים תוצאות מעולות.

I-Tours
שיווק תיירות באינטרנט

קידום, פרסום ושיווק תיירות באינטרנט.
להגיע ללקוחות חדשים בקלות - לקבל פרסום ממוקד. איכותי. ומדוד.

ערוצי פרסום באינטרנט

"שיווק באינטרנט הוא מיתוג, פרסום וקידום מכירות של מוצרים, שירותים ורעיונות, הוא גם כל כלי, אסטרטגיה או אמצעי לחשוף את העסק שלנו לקהל הרחב."

אתר אינטרנט

השיווק בדרך כלל מתחיל בבניית אתר תדמיתי, תוכן או חנות. אנחנו ממליצים ועובדים עם Wordpress - המערכת הפופולארית ביותר כיום. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המאפשרת לבנות אתרים ברמה גבוה ולקדם אותם ביעילות מירבית.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות הוא חובה לכל בעל עסק אשר רוצה לקדם את העסק שלו באינטרנט. פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, פרסום בטיקטוק, פרסום בלינדקאין, פרסום בטאבולה ואאוטבריין. ליווי עסקים ברשתות חברתיות.

מועדון לקוחות

בניה נכונה של מועדון לקוחות יכולה להפחית מהוצאות השיווק וכתוצאה מכך להגדיל את הרווחיות של העסק כולו. נצטרך להציב מטרות ויעדים למועדון הלקוחות, לייצר אסטרטגיה ולמדוד את ההצלחה שלנו.

תוכן שיווקי

תוכן שיווקי ויצירת תכנים שיניעו את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו להכנס לאתר, לקרוא את הדפים באתר והמאמרים שאנחנו מפרסמים. תוכן דינאמי מותאם לקהל היעד ומטרתו להביא להנעה לפעולה.

צרו קשר

יש לכם שאלה? צרו קשר ונשמח לענות

Call Now Button