שיווק אתרי תיירות

שיווק אתרי תיירות

שיווק אתרי תיירות

שיווק אתרי תיירות באינטרנט מכיל מרכיבים אחרים מקידום עסקים רגיל. אנחנו בחברת i-TOURS נעזור לכם לאפיין את המטרה שלכם ובכך נוכל להתאים את הקהל יעד שלכם והפרסום המתאים ביותר. באמירה כללית יותר, היינו אומרים שלעסק חדש בתחום התיירות מומלץ מאוד: אתר אינטרנט עדכני, דף פייסבוק פעיל, ערוץ יוטיוב, קידום אורגני של האתר ותכנים קבועים לערוצי הפרסום. אם העסק חדש ורוצה לקוחות חדשים - מומלץ לעשות קידום ממומן בגוגל ופייסבוק, מועדון לקוחות לדיוור ישיר כמובן ולמדוד את התוצאות ולהשתמש רק בכלים שמביאים את התוצאות הטובות ביותר.

בחירה והקמת תשתית לפרסום

השלב הראשון הוא מעבר על הנכסים הדיגיטליים בעסק שלכם. איסוף נתונים של תפעול, כמות ואיכות הערוץ השיווקי שלכם. הקמה/שדרוג של ערוצים חדשים/קיימים והפיכתם לעדכניים הן מבחינת עיצובית והן מבחינת תפעולית (אוטומציה).

תכנים עדכניים

תוכן עדכני, חדש ובעל ערך ללקוחות הוא החשוב ביותר מבין כל המרכיבי השיווק. תוכן שיגרום ללקוח להתעניין, להסתקרן ולרצות עוד מבצעים. אנחנו נעזור לכם למתג את התוכן שלכם ולפתח שפה אחת עם הגולשים שלכם.

ערוצי שיווק ישיר

ערוצי השיווק הישיר שלכם, יכולים להיות הערוצים המרכזיים של השיווק שלכם. לדבר עם הלקוחות שלכם ללא תיווך - מועדון לקוחות גדול, עוקבים ברשתות החברתיות וקבוצות וואטצאפ/טלגרם יגרמו לכם להיות רלוונטים ולהגדיל את המכירות שלכם.

I-Tours
שיווק אתרי תיירות באינטרנט

שיווק, קידום ופרסום תיירות באינטרנט.
להגיע ללקוחות חדשים בקלות - לקבל פרסום ממוקד. איכותי. ומדוד.

ערוצי פרסום באינטרנט

"שיווק באינטרנט הוא מיתוג, פרסום וקידום מכירות של מוצרים, שירותים ורעיונות, הוא גם כל כלי, אסטרטגיה או אמצעי לחשוף את העסק שלנו לקהל הרחב."

אתר אינטרנט

השיווק בדרך כלל מתחיל בבניית אתר תדמיתי, תוכן או חנות. אנחנו ממליצים ועובדים עם Wordpress - המערכת הפופולארית ביותר כיום. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המאפשרת לבנות אתרים ברמה גבוה ולקדם אותם ביעילות מירבית.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות הוא חובה לכל בעל עסק אשר רוצה לקדם את העסק שלו באינטרנט. פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, פרסום בטיקטוק, פרסום בלינדקאין, פרסום בטאבולה ואאוטבריין. ליווי עסקים ברשתות חברתיות.

מועדון לקוחות

בניה נכונה של מועדון לקוחות יכולה להפחית מהוצאות השיווק וכתוצאה מכך להגדיל את הרווחיות של העסק כולו. נצטרך להציב מטרות ויעדים למועדון הלקוחות, לייצר אסטרטגיה ולמדוד את ההצלחה שלנו.

תוכן שיווקי

תוכן שיווקי ויצירת תכנים שיניעו את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו להכנס לאתר, לקרוא את הדפים באתר והמאמרים שאנחנו מפרסמים. תוכן דינאמי מותאם לקהל היעד ומטרתו להביא להנעה לפעולה.

צרו קשר

יש לכם שאלה? צרו קשר ונשמח לענות

Call Now Button