תיירות בגוגל

תיירות בגוגל

תיירות בגוגל

פרסום תיירות באינטרנט הוא פתרון יעיל לבעלי תקציב בכל סדר גודל, השליטה בעלויות הפרסום באינטרנט נמצאת אך ורק בידיים שלכם.
לעולם לא תשלמו יותר ממכסת התקציב שלכם וכמובן שניתן לעצור בכל שלב בפרסום.

פרסום בגוגל ברשת החיפוש

מודעות הפרסום יופיעו לצד תוצאות החיפוש האורגניות בגוגל, במקרים שבהם מילות המפתח מתאימות לחיפוש של הלקוח. קמפיין ממומן כמעט תמיד יניב תוצאות מהירות ומידיות.

קמפיין Google Shopping

קמפיין שופינג עוזר לקדם את המוצרים ולספק למשתמשים מידע מפורט עליהם, עוד לפני שהמשתמשים לוחצים על המודעה. הקמפיין מופיע בראש תוצאות החיפוש לפני כל תוצאה אחרת.

פרסום בגוגל קמפיין יוטיוב

פרסום ביוטיוב הוא פתרון לעסק שמעוניין לקבל חשיפה גדולה בעלות נמוכה. על ידי סרטון וידאו ממוקד תוכלו להגיע לקהל רב ולהגדיל את החשיפה של העסק שלך.

פרסום בגוגל ברשת המדיה

בעזרת פרסום ברשת המדיה של Google אפשר להציג לאנשים מודעות כשהם גולשים באתרים המועדפים עליהם, בודקים אימיילים בחשבון Gmail או משתמשים בניידים ובאפליקציות.

I-Tours
פרסום תיירות באינטרנט

שיווק, קידום ופרסום תיירות באינטרנט.
פרסום ללא התחייבות, מיקוד לקהל יעד ותוצאות פרסום מידיות.

ערוצי פרסום באינטרנט

"שיווק באינטרנט הוא מיתוג, פרסום וקידום מכירות של מוצרים, שירותים ורעיונות, הוא גם כל כלי, אסטרטגיה או אמצעי לחשוף את העסק שלנו לקהל הרחב."

אתר אינטרנט

השיווק בדרך כלל מתחיל בבניית אתר תדמיתי, תוכן או חנות. אנחנו ממליצים ועובדים עם Wordpress - המערכת הפופולארית ביותר כיום. וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המאפשרת לבנות אתרים ברמה גבוה ולקדם אותם ביעילות מירבית.

רשתות חברתיות

רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות הוא חובה לכל בעל עסק אשר רוצה לקדם את העסק שלו באינטרנט. פרסום בפייסבוק, פרסום באינסטגרם, פרסום ביוטיוב, פרסום בטיקטוק, פרסום בלינדקאין, פרסום בטאבולה ואאוטבריין. ליווי עסקים ברשתות חברתיות.

מועדון לקוחות

בניה נכונה של מועדון לקוחות יכולה להפחית מהוצאות השיווק וכתוצאה מכך להגדיל את הרווחיות של העסק כולו. נצטרך להציב מטרות ויעדים למועדון הלקוחות, לייצר אסטרטגיה ולמדוד את ההצלחה שלנו.

תוכן שיווקי

תוכן שיווקי ויצירת תכנים שיניעו את הלקוחות הפוטנציאלים שלנו להכנס לאתר, לקרוא את הדפים באתר והמאמרים שאנחנו מפרסמים. תוכן דינאמי מותאם לקהל היעד ומטרתו להביא להנעה לפעולה.

צרו קשר

יש לכם שאלה? צרו קשר ונשמח לענות

Call Now Button